УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 
.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини


12 лист. 2019
Міський Палац культури
Нагороджено директора

11 лист. 2019
Бібліотеки міста
до Дня української писемності та мови

10 лист. 2019
Міський Палац культури
Перемоги «Елегії» у І турі «Гран-прі Слобожанщини»

7 лист. 2019
Центральна міська бібліотека
Ізюмські лауреати Всеукраїнського конкурсу «Книгоманія 2019»

7 лист. 2019
Заклади культури міста
Привітали працівників культури та майстрів народного мистецтва

5 лист. 2019
Мистецькі школи міста
Творча поїздка до Харкова учнів мистецьких шкіл міста Ізюм

Всі новини

Палац молоді та підлітків "Залізничник"

31 жовт. 2019
Ніч у Палаці

Ніч у Палаці

 

     31 жовтня у Палаці молоді та підлітків «Залізничник» відбулась вечірка з нагоди Хеллоуіну «Ніч у Палаці». Захід проводився з ініціативи Молодіжної ради міста Ізюм, за підтримки Управління молоді, спорту та іміджевих проектів Ізюмської міської ради та Управління культури Ізюмської міської ради.

     Вечірка зацікавила відвідувачів різного віку – були тут і діти, і підлітки, і дорослі. Усі подбали про свій святковий вигляд та придумали цікаві костюми – у когось вони були страшні, у когось навпаки чудернацькі. Відвідувачі мали змогу взяти участь у різноманітних конкурсах з цікавими призами, переглянути невелику концертну програму, зробити фото у тематичній фотозоні та потанцювати на запальній дискотеці. На першому поверсі Палацу працювала святкова торгівля з різноманітними смаколиками. А найголовнішою цікавинкою вечора стала квест-кімната «В гостях у Дракули» - де учасникам пропонувалось випробувати свої здібності у розгадуванні кросвордів та загадок. Для найкмітливіших учасників квест-кімнати були передбачені призи від спонсорів свята – піцерії «Старе місто», першого сімейного кафе «Кушай суши» та косметичної компанії «Юнайс Мультибренд».

     В цілому «Ніч у Палаці» вийшла страшно-цікавою та запам’яталася відвідувачам на довго, про що свідчать їхні дописи у соціальних мережах.

 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.