УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 
.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини


17 січ. 2020
Бібліотека-філія №1
Новорічний серпантин

17 січ. 2020
Бібліотека-філія №1
Виставка до ювілею Нестайко

16 січ. 2020
Центральна міська бібліотека
Вечір романсу

14 січ. 2020
Палац молоді та підлітків «Залізничник»
Казкові герої

11 січ. 2020
Центральна площа міста
Різдвяне свято 2020

10 січ. 2020
Міський Палац культури
Дебют юних зірочок

Всі новини

Центральна міська бібліотека

3 груд. 2019
До Дня Збройних Сил України

До Дня Збройних Сил України

 

За нашу рідну Україну,

Що зберегли на всі віки -

Низький уклін і тричі «Слава»

Українські захисники.

С.Пазиченко

 

     Щорічно 6 грудня в день ухвалення в 1991 році закону України «Про Збройні сили України» відзначається День Збройних сил України.

     Незважаючи на досить невелику офіційну історію українського війська, справжній вік української армії сягає кількох століть, а її бойові традиції формувалися у кривавих війнах та конфліктах від Київської Русі і до нашого часу.

     Сьогодні відбувається справжнє відродження українських збройних сил. Наша армія переозброюється, реформується і впроваджує нові стандарти.

     З метою виховання поваги до українських захисників, до історичного минулого нашої держави, формування почуття патріотизму, толерантності, національної свідомості та гордості в Ізюмській центральній бібліотеці оформлена виставка-інформація «Погони честі:історія розбудови Збройних сил України».

     На виставці представлені матеріали про солдат і офіцерів Збройних сил, які гідно продовжують традиції своїх дідів і батьків:розділ «Воїни ООС - захисники суверенітету України». З історією української зброї, війн та збройних конфліктів, військовою символікою держави та становленням Збройних сил знайомлять читачів бібліотеки книги, розміщені в розділу виставки «Історія українського війська».

    Доблесть і честь солдатів і офіцерів – в цьому справжня сила будь-якої армії та українські військовослужбовці зберегли все це і примножили.