УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини


18 вер. 2020
Палац молоді та підлітків "Залізничник"
Колектив естрадного танцю «Сюрприз»

18 вер. 2020
Цикл відеороликів "Сторінки Ізюмських століть"
Ізюм театральний

17 вер. 2020
Цикл відеороликів "Сторінки Ізюмських століть"
Старовинні будівлі міста Ізюм

Всі новини

В центральній бібліотеці

2 квіт. 2019
210 років Миколі Васильовичу Гоголю

210 років Миколі Васильовичу Гоголю

 

     1 квітня виповнилося 210 років від дня народження самого загадкового письменника Миколи Васильовича Гоголя.

     Його пам’яті було присвячено літературний вечір «Гоголь-странник», який провели працівники центральної міської бібліотеки для підопічних територіального центру Ізюмської міської ради.

     Присутні дізналися про цікаві факти з життя письменника, історії виникнення його творів та містику, що супроводжувала Гоголя усе його життя.

     Музичне оформлення заходу, відеоряд, демонстрація фрагментів фільмів за мотивами його творів - усе це створило атмосферу гоголівських часів. Присутнім надовго запам’ятаються Оксана та Вакула з «Вечорів на хуторі біля Диканьки» у виконанні Кузнецова Михайла та Петрової Валентини.

    З 1 по 19 квітня у міській бібліотеці-філії №1 (ПМтаП «Залізничник») діє ілюстративна виставка «Геній світового рівня».

    Письменник залишив у спадок рідному народові неоціненний доробок з повістей і романів, драматургії та публіцистики. Такі твори, як «Тарас Бульба», «Мертві душі», «Вечори на хуторі біля Диканьки», «Ревізор», «Вій», «Одруження», «Записки божевільного», можна поставити у ряд найвищих художніх досягнень світової літератури. Усі ці книжки експонуються на книжковій виставці. Тут також представлена література про життя і творчість Миколи Васильовича Гоголя, письменника, що належить до найбільш оригінальних майстрів слова всіх часів і його ім'я ставиться поруч із іменами Шекспіра, Сервантеса, Данте.

 

.

..

.