УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини


4 серп. 2023
Меценати для бібліотеки
Нові книги, меблі та інші подарунки для ізюмської бібліотеки

21 лип. 2023
Об’єднані творчістю
З 22 липня по 2 вересня 2023 року у місті Харків відбуватиметься обласна виставка виробів декоративно-прикладного мистецтва майстрів Харківщини

20 лют. 2022
Управління культури Ізюмської міської ради
Онлайн акція «Герої не вмирають» (м.Ізюм)

Всі новини

КЗ СМО "Ізюмська художня школа ім. С.І. Васильківського"

     

- Адреса школи: м. Ізюм, пл. Садова, 18/75               

- Телефон: (05743)2-15-69                                   

- Е-mail: [email protected]

- Власний сайт школи: www.izium-artschool.edu.kh.ua/

- Режим роботи адміністрації закладу: пн.-пт. 8.00-16.00 

- Освітній процес: за розкладом викладачів з понеділка по суботу включно

- Статут Комунального закладу спеціалізованої мистецької освіти Ізюмської міської ради "Ізюмська худодня школа ім. С.І. Васильківського"

 

Розпорядження начальника Ізюмської міської військової адміністрації Ізюмського району Харківської області №616-ВС від 14.08.2023р. про встановлення розміру плати за надання освітніх послуг здобувачам (учнім) в комунальних закладах спеціалізованої мистецької освіти Ізюмської міської ради та пільг на 2023-2024 навчальний рік

 

Освітній процес

     Навчання у закладі проводиться за Наскрізною освітньою программою КЗ СМО «Ізюмська художня школа ім.. С.І.Васильківського» з образотворчого та декоративного мистецтва. Рівень мистецької освіти — початкова мистецька освіта. Освітній процес триває 9 років. Викладаються наступні навчальні дисципліни: живопис, композиція, рисунок, скульптура/ліплення, історія образотворчого мистецтва, художня праця ( художня вишивка, бісероплетіння, валяння, паперова пластика, батик та інші види декоративного мистецтва), педагогічно-виставкова робота, пленер.

 

      Педагогічний колектив школи:

 

   

 

                                            

       

 

     Комунальний заклад спеціалізованої мистецької освіти «Ізюмська художня школа імені С.І. Васильківського» — початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад системи позашкільної освіти Міністерства культури та інформаційної політики України.

     Перший набір учнів до художніх класів, які були відкриті при Ізюмській музичній школі, відбувся у вересні 1988 року, а вже через два роки на площі Садовій була зведена будівля власного приміщення навчального закладу і  з першого вересня 1990 року Ізюмська дитяча художня школа почала діяти як самостійний заклад.


   

 

   

 

     Школа має дев’ятирічний термін навчання та розрахована на 270 здобувачів освіти.  

     Тут вивчають наступні предмети:

 • живопис,
 • рисунок,
 • композицію,
 • історію образотворчого мистецтва,

          а з декоративно-ужиткового мистецтва:

 • кераміку,
 • художню вишивку,
 • декоративний розпис,
 • батик,
 • паперову пластику,
 • флористику, 
 • писанкарство та інші техніки.

       Рівень підготовки учнів школи один з найкращих серед подібних шкіл в області. Життя тридцяти п’яти відсотків випускників пов’язане з мистецтвом, імена деяких з них добре відомі не тільки в Україні, але й за кордоном. Це скульптори Роман Блажко та Андрій Кудрін, художники Марина Відіньова та Олена Муль, іконописець Волоимир Ліповий. 

       У серпні 2010 року школі було присвоєне ім'я видатного ізюмчанина, відомого художника С.І. Васильківського.

А у 2020 році школа змінила назву та стала Комунальним закладом спеціалізованої   мистецької освіти «Ізюмська художня школа ім. С.І.Васильківського»

       Кожного року талановиті учні школи стають переможцями у мистецькій номінації чисельних Міжнародних, Всеукраїнських, Обласних та інших конкурсів, фестивалів, олімпіад. 

      У 2018 році учениці школи Дар’ї Черкасовій за високі творчі досягнення було присвоєно Стипендію Ізюмського міського голови. А у 2021 році аналогічним стипендіатом став Денис Маляров. Що вкотре підкреслює високий професіоналізм викладачів мистецької школи.