Підручники для школи
 
УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини


20 лют. 2022
Управління культури Ізюмської міської ради
Онлайн акція «Герої не вмирають» (м.Ізюм)

20 лют. 2022
Міський Палац культури
До Дня Героїв Небесної Сотні

18 лют. 2022
Управління культури Ізюмської міської ради
День Героїв Небесної Сотні

Всі новини

КЗ СМО "Ізюмська художня школа ім. С.І. Васильківського"

     

- Адреса школи: м. Ізюм, пл. Садова, 18/75               Директор закладу:

- Телефон: (05743)2-15-69                                   Чернишева Наталія Юріївна

- Е-mail: [email protected]

- Власний сайт школи: www.izium-artschool.edu.kh.ua/

- Режим роботи адміністрації закладу: пн.-чт. 8.00-17.00;  пт. 8.00-16.00 (перерва 12.00-12.45)

- Освітній процес: за розкладом викладачів з понеділка по суботу включно

- Статут Комунального закладу спеціалізованої мистецької освіти Ізюмської міської ради "Ізюмська худодня школа ім. С.І. Васильківського"

 

Рішення виконавчого комітету ІМР № 0578 від 12.08.2020 «Про встановлення розміру плати за надання освітніх послуг здобувачам (учням) в комунальних закладах спеціалізованої мистецької освіти Ізюмської міської ради на 2020-2021 навчальний рік" (переглянути)

 

- Рішення виконавчого комітету ІМР № 0713 від 16.09.2020 року "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету ІМР від 12.08.2020 року №0578" (переглянути)

 

Освітній процес

     Навчання у закладі проводиться за Наскрізною освітньою программою КЗ СМО «Ізюмська художня школа ім.. С.І.Васильківського» з образотворчого та декоративного мистецтва. Рівень мистецької освіти — початкова мистецька освіта. Освітній процес триває 9 років. Викладаються наступні навчальні дисципліни: живопис, композиція, рисунок, скульптура/ліплення, історія образотворчого мистецтва, художня праця ( художня вишивка, бісероплетіння, валяння, паперова пластика, батик та інші види декоративного мистецтва), педагогічно-виставкова робота, пленер.

 

      Педагогічний колектив школи:

 

   

 

                                            

       

 

     Комунальний заклад спеціалізованої мистецької освіти «Ізюмська художня школа імені С.І. Васильківського» — початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад системи позашкільної освіти Міністерства культури та інформаційної політики України.

     Перший набір учнів до художніх класів, які були відкриті при Ізюмській музичній школі, відбувся у вересні 1988 року, а вже через два роки на площі Садовій була зведена будівля власного приміщення навчального закладу і  з першого вересня 1990 року Ізюмська дитяча художня школа почала діяти як самостійний заклад.


   

 

   

 

     Школа має дев’ятирічний термін навчання та розрахована на 270 здобувачів освіти.  

     Тут вивчають наступні предмети:

 • живопис,
 • рисунок,
 • композицію,
 • історію образотворчого мистецтва,

          а з декоративно-ужиткового мистецтва:

 • кераміку,
 • художню вишивку,
 • декоративний розпис,
 • батик,
 • паперову пластику,
 • флористику, 
 • писанкарство та інші техніки.

       Рівень підготовки учнів школи один з найкращих серед подібних шкіл в області. Життя тридцяти п’яти відсотків випускників пов’язане з мистецтвом, імена деяких з них добре відомі не тільки в Україні, але й за кордоном. Це скульптори Роман Блажко та Андрій Кудрін, художники Марина Відіньова та Олена Муль, іконописець Волоимир Ліповий. 

       У серпні 2010 року школі було присвоєне ім'я видатного ізюмчанина, відомого художника С.І. Васильківського.

А у 2020 році школа змінила назву та стала Комунальним закладом спеціалізованої   мистецької освіти «Ізюмська художня школа ім. С.І.Васильківського»

       Кожного року талановиті учні школи стають переможцями у мистецькій номінації чисельних Міжнародних, Всеукраїнських, Обласних та інших конкурсів, фестивалів, олімпіад. 

      У 2018 році учениці школи Дар’ї Черкасовій за високі творчі досягнення було присвоєно Стипендію Ізюмського міського голови. А у 2021 році аналогічним стипендіатом став Денис Маляров. Що вкотре підкреслює високий професіоналізм викладачів мистецької школи.