УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини


4 серп. 2023
Меценати для бібліотеки
Нові книги, меблі та інші подарунки для ізюмської бібліотеки

21 лип. 2023
Об’єднані творчістю
З 22 липня по 2 вересня 2023 року у місті Харків відбуватиметься обласна виставка виробів декоративно-прикладного мистецтва майстрів Харківщини

20 лют. 2022
Управління культури Ізюмської міської ради
Онлайн акція «Герої не вмирають» (м.Ізюм)

Всі новини

Міський Палац культури

  

- Адреса закладу: м. Ізюм,                                               Директор закладу:

   пр. Незалежності, 64-в                                         Деканенко Ольга Анатоліївна

- Телефон: (05743)2-87-74

- Е-mail: [email protected]

- Режим роботи закладу: пн.-пт. 8.00-17.00; (перерва 12.00-13.00)

- Графік роботи гуртків (переглянути)

- Положення про заклади культури клубного типу які входять до базової мережі закладів культури міста Ізюм

Рішення виконавчого комітету ІМР № 0984 від 22.12.2020 «Про затвердження переліку платних послуг у сфері культури та встановлення розміру оплати за них з 01.01.2021р.» (переглянути)

Рішення 4 сесії Ізюмської міської ради 8 скликання №0049 від 24.12.2020 «Про надання пільг на навчання, встановлення їх розміру та надання дозволу на безоплатне отримання послуг у сфері культури на 2021 рік» (переглянути


 

         «Славна перемога будівельників» - так рясніли газетні шпальти в жовтні 1959 року, коли Державна комісія прийняла на оцінку відмінно новобудову Палацу культури.

         Збулися сподівання і мрії заводчан і мешканців міста – урочисто відкрилися двері  нового потужного осередку культури і розпочався відлік його історії. З 1959 року по 1995 рік Палац належав профспілковому комітету Ізюмського приладобудівного заводу та перебував на утриманні заводу.

         Історія закладу цікава, яскрава і різноманітна! І, як в ті далекі 60-ті роки,  так і сьогодні,  творять  цю історію творчі колективи з їх кваліфікованими керівниками, викладачами та учасниками.

         Першими на час відкриття Палацу розпочали свою роботу позашкільний відділ, відділ для робочої молоді та гуртки юних техніків. До їх складу увійшли хореографічні, вокальні, театральні, циркові гуртки та ВІА. Гордістю Палацу стали його оркестри: естрадний, духовий, народних інструментів, який до речі, мав почесне звання Народний. Серед провідних спеціалістів того часу були: керівник танцювального колективу Левченко З.Б., вокального ансамблю – Почесний громадянин міста Яровий І.Т., театрального  – Кейбал П.П., духового оркестру – Сабіда Л.М., циркового – Черевко В.С., театр ляльок – Федорук Е.А., естрадного оркестру – Мітін В.Ф., оркестру народних інструментів – Левченко А.І. та багато інших. До багатьох колективів входили самі заводчани.

         В закладі проводилось безліч тематичних вечорів, вечорів відпочинку, новорічні свята для дорослих та дитячі ранки. Майже відразу після відкриття Палацу на його базі почав діяти популярний на той час народний університет культури, який разом з бібліотечним відділом проводив для всіх верств населення літературні, музичні вечори на різноманітні теми. Багато хто з відвідувачів і досі пам’ятає перший кінопоказ на великому екрані в глядацькій залі казки «Аленький цветочек».

         Досить скоро в парку поряд з Палацом культури запрацювали літній кінотеатр та танцювальний майданчик. Заклад  нараховував тоді понад 700 учасників колективів художньої самодіяльності, а штат працівників налічував до 70 осіб Дуже символічно, що ця кількість учасників колективів зберігається і сьогодні. Палац впевнено тримає свою високу творчу планку.

         Нині тут працюють 17 колективів художньої самодіяльності, один з  яких має звання Народний  (вокальний  колектив «М – Стиль» кер. Л.Мітільова), три Зразкові аматорські хореографічні колективи: сучасна хореографія («Театр танцю «Совершенство» кер. В. Лойченко), (бального та сучасного танцю «Елегія»  кер.С. Фролова) та ансамбль народного танцю «Вдохновение» (кер. Н. Полівода). В Палаці активно працюють хореографічний колектив сучасного танцю «Совершенки» ( кер. Г.Лойченко), дорослий та дитячий театральний колектив «ШОК»(кер. Н.Шерстюк), ВІА «Вокаліз» (кер. Д.Ріпак), гурток народного співу «Пава»(кер. Л.Деряга), міський хор «Криниченька» (кер. Г.Редько),гурток декоративно-прикладного мистецтва «Скриня» (кер. І. Мандзюк). Також на базі закладу працюють клуби за інтересами: клуб садоводів, клуб краєзнавців, клуб ветеранів, клуб шахістів, клуб любителів театру.

         Кожного року колективом проводиться близько 400 різноманітних внутрішніх та загальноміських заходів, з них 150 цілеспрямовано для дітей різних вікових груп. А якщо ми все це помножимо на 60 років - уявіть яку величезну творчу роботу провів наш Палац!

         Чисельні перемоги колективів, їх вагомі здобутки на сценічних майданчиках, як України, так і за її межами, календарні та обрядові заходи, шоу-програми, високий рівень загальноміських та державних свят – все це частка гідної праці кожного творчого колективу, кожного працівника Палацу.

         За свою історію цей заклад культури проклав стежку для багатьох відомих на сьогодні, як в Україні, так і на зарубіжжі артистів та фахівців в галузі культури і мистецтва. Його двері завжди гостинно відкриті для відвідувачів.

 

 

                       

       

    

       

 

         Сьогодні у Міському Палаці культури сконцентрована найбільша кількість творчих колективів.

 

        У червні 2019 року творчі колективи Палацу, а саме: народний аматорський вокальний колектив «М-Стиль», зразковий аматорський ансамбль народного танцю «Вдохновение» та зразковий аматорський  колектив бального та сучасного танцю «Елегія», звітували перед обласною атестаційною комісією на предмет підтвердження звання «народний (зразковий) аматорський колектив».

       Всі аматорські колективи представили різноманітні цікаві творчі програми та своїми концертними виступами довели глядачам і членам обласної атестаційної комісії, що достойні мати почесні звання «народний (зразковий) аматорський колектив».

 

         З детальною інформацією про  колективи Палацу ви можете ознайомитись на їх персональних сторінках:

         - Народний аматорський вокальній колектив "М-Стиль"

         - Зразковий ансамбль сучасного спортивного танцю "Совершенство"

         - Зразковий ансамбль народного танцю "Вдохновение"

         - Зразковий ансамбль бального та сучасного танцю "Елегія"

         - Театральний колектив "ШОК"

         - Вокально-інструментальний ансамбль "Вокаліз"

         - Хоровий колектив "Криниченька"

 

         Слідкуйте за творчим життям Палацу культури щотижня за посиланням: https://www.facebook.com/profile.php?id=100029513892447