Підручники для школи
 
УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини


20 лют. 2022
Управління культури Ізюмської міської ради
Онлайн акція «Герої не вмирають» (м.Ізюм)

20 лют. 2022
Міський Палац культури
До Дня Героїв Небесної Сотні

18 лют. 2022
Управління культури Ізюмської міської ради
День Героїв Небесної Сотні

Всі новини

Кам'янська сільська бібліотека

 

 

Кам’янська сільська бібліотека

 

Бібліотекар: Панюхно Ірина Петрівна

Адреса закладу: с. Кам’янка, Ізюмський район, вул. Шкільна, 7А

              E-mail: [email protected]

Режим роботи закладу:

понеділок — п’ятниця - 8:00- 17:00

обідня перерва              - 12.00-13.00

вихідні : субота, неділя

 

     Бібліотека заснована – приблизно у 1949 році.

     Розміщувалась у хаті-читальні, у якій було приблизно 200 екземплярів книг: переважно твори Леніна, Маркса, Енгельса та 2 десятки художньої літератури. З 1956 року бібліотека займала невелику кімнату у сільському одноповерховому клубі (біля пам’ятника загиблим воїнам у Великій Вітчизняній війні, будівля не збереглася). У 1962 році для бібліотеки було виділене окреме приміщення в будинку старої сільради ( на місці нинішнього кафе, будівля не збереглася). З 1975 року бібліотека займає у Кам’янському сільському Будинку культури на 2 поверсі  кімнату площею 100м . З 1977року по 2014 рік була філією Ізюмської централізованої бібліотечної  системи.  У зв’язку з об’єднанням  с. Кам’янка та м. Ізюм  в Ізюмську об’єднану територіальну громаду бібліотека стала філією Ізюмської міської центральної бібліотеки.

    Керівники –

     •          Калініна Марія Ігнатівна(1949) – перший бібліотекар.

     •          Бойко Євгенія Семенівна (з 1956 по 1995 рік) (дівоче прізвище Задніпровська Є.С. до 1962 року). Прийняла бібліотеку після закінчення однорічних бібліотечних курсів. У 1962 році здобула вищу заочну бібліотечну освіту.

    •          Панюхно Ірина Петрівна (з 1995року), освіта вища філологічна.

    Одним з напрямків роботи є          привернення уваги до історичного минулого села, проведення пошукової роботи з історії села, відродження історичних пам’яток та традицій села.

    Профіль – бібліотека – музей. У 2010 році є переможцем в обласному огляді-конкурсі сільських бібліотек в номінації «Бібліотека-музей»

    У 2017 році у конкурсі на кращу краєзнавчу роботу «Ваш гід – бібліотека» посіла 2 місце  номінації «Краща віртуальна екскурсія» з фільмом «У пошуках Кам’янки».