УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини


26 трав. 2020
Бібліотека-філія №2
Книжкові новинки травня

21 трав. 2020
Палац молоді та підлітків "Залізничник"
З Днем вишиванки!

21 трав. 2020
Палац молоді та підлітків "Залізничник"
День вишиванки

Всі новини

у бібліотеці-філії №1

9 лип. 2019
Мистецький вернісаж

Мистецький вернісаж у Бібліотеці-філії №1

 

      З 8 липня по 30 серпня в Міській бібліотеці-філії № 1, що розташована на базі Палацу молоді та підлітків «Залізничник»,  в рамках літературно-музичної вітальні «Світ гармонії та краси» діє мистецький вернісаж «З любов’ю до України». На вернісажі представлені фотокопії картин популярної художниці  Євгенії Гапчинської  та її відома книга «Йога для янголів». 

      Картини популярної української художниці Євгенії Геннадіївни Гапчинської знаходяться в багатьох музеях світу, вони користуються великим успіхом у приватних колекціонерів. Роботи Гапчинської, виконані у «дитячій» манері, на диво життєрадісні та світлі, персонажі її творів — маленькі, кумедні, зворушливі чоловічки — надзвичайно привабливі. Сама художниця називає себе «постачальником щастя №1», тому що її творчість повертає глядачів у світ дитинства, повного радості та любові.

     Ізюмські читачі також можуть познайомитися з творчістю художниці, за допомогою її книги дізнатися, як правильно займатися  йогою та завдяки інсталяції, представленій на вернісажі, віртуально відвідати морські простори. Вернісаж розрахований на широке коло читачів.

.