УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини


26 трав. 2020
Бібліотека-філія №2
Книжкові новинки травня

21 трав. 2020
Палац молоді та підлітків "Залізничник"
З Днем вишиванки!

21 трав. 2020
Палац молоді та підлітків "Залізничник"
День вишиванки

Всі новини

Палац молоді та підлітків «Залізничник»

11 лип. 2019
Співробітники ПМ та П «Залізничник» покращували професійні навички

Співробітники ПМ та П «Залізничник» покращували професійні навички

 

 

      Найголовнішим завданням і покликанням творчих колективів Палацу молоді та підлітків «Залізничник» є виховання підростаючого покоління, навчання дітей різним видам мистецтва. Проте, керівники творчих колективів також не забувають про власне самовдосконалення. Саме з цією метою вони регулярно відвідують семінари і тренінги, які зокрема проводить Харківський комунальний заклад «Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва».

      За перше півріччя 2019 року співробітники Палацу побували на таких семінарах:

  • «Партерна гімнастика. Історико-побутовий танець. Техніка безпеки на заняттях з хореографії», котрий відбувся 25.04.2019.Його відвідали керівники танцювальних колективів Палацу: Олеся Біляга та Роман Снісаренко;
  • «Розвиток співацького голосу: психологічні та методичні аспекти», котрий відбувся 23.05.2019. Його відвідала Вікторія Золотоверха, керівник дитячої вокальної студія  «Viva» та дорослого вокального колективу «Тірамісу»;
  • «Тимбілдінг як основа ефективного розвитку театрального колективу, який відбувся 19.06.2019. Його відвідали: директор Палацу Людмила Гришко, керівник театру-студії «Чарівна скринька» Катерина Самко та вихованці творчих колективів Палацу Олександра Самко (театр-студія «Чарівна скринька») і Катерина Курченко (дитяча вокальна студія «Viva»).

Окрім семінарів і тренінгів, працівники Палацу регулярно, відповідно діючому законодавству, відвідують курси підвищення кваліфікації, котрі проводяться спеціалістами різних галузей та дають змогу працівникам працювати ефективніше.

.

.

.

.