УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини


26 трав. 2020
Бібліотека-філія №2
Книжкові новинки травня

21 трав. 2020
Палац молоді та підлітків "Залізничник"
З Днем вишиванки!

21 трав. 2020
Палац молоді та підлітків "Залізничник"
День вишиванки

Всі новини

Центральна міська бібліотека

8 жовт. 2019
Знай і люби свій рідний край

Знай і люби свій рідний край

 

     На минулому тижні команди четвертих класів Ізюмської Гімназії №1 змагались у краєзнавчому квесті «Вулицями рідного міста». Таємничі сліди, стрілки підказки в дитячій пісочниці - багато цікавого, чекало на учасників квесту.  Команди з капітанами, викладачами, мандрували кожна своїм маршрутом станціями-вулицями, де їх зустрічали бібліотекарі-квестори. Учні виконували завдання квесту демонструючи свої знання з історії рідного міста, винахідливість та ерудицію

     На вулиці С. І. Васильківського, біля пам’ятного знаку, діти опинилися в справжній «картинній галереї» під відкритим небом, переглянули репродукції картин художника та дізналися багато цікавого з біографії видатного земляка. На вулиці Пушкінській учасники гри згадали казки Пушкіна та отримали за правильні відповіді смайлики, біля пам’ятника Т. Г. Шевченку влаштували справжній поетичний батл, читаючи напам’ять улюблені вірші Кобзаря. А ще побували в Свято-Преображенському соборі та почули історію зведення однієї з перших споруд Ізюмської фортеці.

      Фінішна зустріч учасників квесту та визначення переможців гри відбулася біля міської дитячої бібліотеки. Діти були в захваті від краєзнавчого квесту, загартували командний дух та отримали багато позитивних емоцій!