УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини


4 серп. 2023
Меценати для бібліотеки
Нові книги, меблі та інші подарунки для ізюмської бібліотеки

21 лип. 2023
Об’єднані творчістю
З 22 липня по 2 вересня 2023 року у місті Харків відбуватиметься обласна виставка виробів декоративно-прикладного мистецтва майстрів Харківщини

20 лют. 2022
Управління культури Ізюмської міської ради
Онлайн акція «Герої не вмирають» (м.Ізюм)

Всі новини

Весела країна М.Носова

8 груд. 2015
літературний портрет

У вівторок, 8 грудня, у дитячій бібліотеці було проведено літературний захід по творчості М.Носова. На захід запросили учнів 4б класу Ізюмської ЗОШ №4. Метою цього заходу було підвищення інтересу дітей до читання книг та розширення діапазону їх літературного інтересу до творчості М.Носова та його творів, а також сприяння розвитку здатності дітей мислити літературно-художніми образами.

Бібліотекарі познайомили дітей з біографією та творчістю чудового художника слова, письменника яскравого гумористичного таланту М.Носова. Учні із задоволенням згадали цикл оповідань «Мы с Мишкой», повісті «Весёлая семейка», «Витя Малеев в школе и дома», трилогію про «Незнайку и его друзей». Діти також розгадували загадки "Угадай рассказ, отгадав загадку", відповідали на запитання вікторин : «Эпизод», «Турнир веселых коротышек», конкурс  «Профессии коротышек» (завдання з картками), та ін. На завершення діти переглянули мультфільм  за казкою М. Носова  «Бобик в гостях у Барбоса».

Школярі залишились задоволені  та набралися гарного настрою. Та головне , що після заходу діти вийшли з бібліотеки з книгою.

.

.