УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини


19 жовт. 2021
Ізюмська центральна міська бібліотека
Відеолекторій «Життя на продаж»

19 жовт. 2021
Управління культури Ізюмської міської ради
Привітали захисників і захисниць України

19 жовт. 2021
Міський Палац культури
"Елегія" на AUTUMN DANCE PARTY

Всі новини

Управління культури Ізюмської міської ради

30 серп. 2021
Ізюмчани відзначили День Незалежності України

 

     24 серпня Україна відзначила 30 років своєї Незалежності. У нашому місті з цієї нагоди відбулась низка цікавих та яскравих заходів. Заклади культури нашої громади підготували тематичні виставки, інсталяції та відеоролики. А кульмінацією святкування стали одразу дві концертні програми та масштабний флеш-моб за участі вихованців творчих колективів міста.

     Перша концертна програма «Моїй Україні - 30» радувала глядачів на алеї міського парку, де поруч свої роботи демонстрували майстри декоративно-ужиткового мистецтва. А вже надвечір відбувся великий урочистий святковий концерт «Незалежна. Єдина. Вільна.», який розпочався флешмобом під легендарну пісню «Червона рута». Наприкінці танцю діти вишикувались у величезну цифру 30 та разом заспівали Гімн України. У рамках концертної програми лунали урочисті привітання та відбулась церемонія нагородження.

    Майстерні виступи ізюмських артистів зробили цей святковий день яскравим та незабутнім. Не менш насичені святкові заходи відбувались протягом тижня у старостинських округах нашої громади – у селах Бригадирівка, Бабенкове, Кам’янка, Крамарівка, Левківка та Федорівка. Тож можна впевнено сказати, що Ізюмська громада весело та гучно відзначила День Незалежності рідної країни.

    Зі святом, Рідна Ненька Україна!

 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.