УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини


26 лист. 2021
КЗ СМО "Ізюмська музична школа"
Нові перемоги юних музикантів

26 лист. 2021
Ізюмська центральна міська бібліотека
Людяність у нелюдяний час

22 лист. 2021
Управління культури Ізюмської міської ради
День Гідності та Свободи у закладах культури

Всі новини

Ізюмська міська дитяча бібліотека

19 лист. 2021
Бібліотека зустрічає друзів

    17 листопада працівники Ізюмської міської дитячої бібліотеки запросили  учнів 2-Б класу ліцею № 4 на екскурсію-знайомство «Бібліотека зустрічає друзів».

    Метою заходу було ознайомити дітей з відділами бібліотеки та  викликати у школярів інтерес до книги і  читання.  Знайомство розпочалося з абонементу –справжнього книжкового містечка з безліччю поличок та книг.

    Вподобали школярі й чудові  книжкові новинки від Українського інституту книги - «Чудернацькі вірші» Сашка Дерманського, «Котохатка» Галини Вдовиченко,   «Груффало» Джулії  Дональдсон, «Як Мама Му будувала хату» Юї Вісландер. Розповідаючи про ці книги, працівники бібліотеки зачитували цікаві епізоди та демонстрували яскраві ілюстрації.

   В читальному залі на  школярів чекали рухливі ігри та хоровод книголюбів,   відеовікторина   « З якої казки». Жвавий інтерес викликали у дітей  і барвисті  дитячі журнали , що демонструвалися в читальному залі : «Барвінок», «Яблунька», «Джміль», «Пізнайко», «Колосок»,   « Смайлик».

   Юні читачі з цікавістю гортали сторінки книг і журналів, розглядали книжкові виставки у відділах бібліотеки  та щиро подякували за цікаву екскурсію.

 

.

.

.

.