УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини


28 січ. 2022
Ізюмська міська центральна бібліотека
До Дня пам’яті Героїв Крут

22 січ. 2022
Управління культури Ізюмської міської ради
День Соборності України

21 січ. 2022
Міський Палац культури
Елегія на фестивалі

Всі новини

Ізюмська міська дитяча бібліотека

19 лист. 2021
Бібліотека зустрічає друзів

    17 листопада працівники Ізюмської міської дитячої бібліотеки запросили  учнів 2-Б класу ліцею № 4 на екскурсію-знайомство «Бібліотека зустрічає друзів».

    Метою заходу було ознайомити дітей з відділами бібліотеки та  викликати у школярів інтерес до книги і  читання.  Знайомство розпочалося з абонементу –справжнього книжкового містечка з безліччю поличок та книг.

    Вподобали школярі й чудові  книжкові новинки від Українського інституту книги - «Чудернацькі вірші» Сашка Дерманського, «Котохатка» Галини Вдовиченко,   «Груффало» Джулії  Дональдсон, «Як Мама Му будувала хату» Юї Вісландер. Розповідаючи про ці книги, працівники бібліотеки зачитували цікаві епізоди та демонстрували яскраві ілюстрації.

   В читальному залі на  школярів чекали рухливі ігри та хоровод книголюбів,   відеовікторина   « З якої казки». Жвавий інтерес викликали у дітей  і барвисті  дитячі журнали , що демонструвалися в читальному залі : «Барвінок», «Яблунька», «Джміль», «Пізнайко», «Колосок»,   « Смайлик».

   Юні читачі з цікавістю гортали сторінки книг і журналів, розглядали книжкові виставки у відділах бібліотеки  та щиро подякували за цікаву екскурсію.

 

.

.

.

.