![]() Новини4 серп. 2023 Меценати для бібліотеки ![]() 21 лип. 2023 Об’єднані творчістю ![]() 20 лют. 2022 Управління культури Ізюмської міської ради ![]() Всі новини |
Міський Палац культури3 груд. 2021
![]() 27 листопада 2021 року у місті Краматорськ відбувся Відкритий Чемпіонат Донецької області зі спортивних бальних танців. Вісімнадцять танцювальних клубів з Донецької, Луганської та Харківської областей змагались за звання найкращих. Вихованці Зразкового аматорського колективу бального та сучасного танцю «Елегія» Міського Палацу культури під керівництвом Світлани Фролової вибороли одразу 11 призових місць: 7 перших, 3 других та 1 третє місце. Переможцями стали: Степан Стрельник, Софія Шатілова, Алла Задорожна, Вікторія Приступа, Микита Терновський, Мілана Меленець, Варвара Лук’яненко, Савелій Ващенко, Поліна Ярмак. Вітаємо колектив та керівника з черговою перемогою і бажаємо нових творчих здобутків!
. . . . . . . |