Підручники для школи
 
УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини


20 лют. 2022
Управління культури Ізюмської міської ради
Онлайн акція «Герої не вмирають» (м.Ізюм)

20 лют. 2022
Міський Палац культури
До Дня Героїв Небесної Сотні

18 лют. 2022
Управління культури Ізюмської міської ради
День Героїв Небесної Сотні

Всі новини

Палац молоді та підлітків "Залізничник"

23 груд. 2021
Палацу молоді та підлітків "Залізничник" 95 років!

    17 грудня 2021 року Палац молоді та підлітків «Залізничник» відзначив своє 95-річчя. З нагоди ювілею творчі колективи закладу поєднали всі види мистецтва палацу в одне масштабне, незабутнє, феєричне шоу. Розпочалось святкування з параду вихованців та співробітників під супровід барабанів та акробатичних трюків. Театралізована вистава за мотивами «Аліси в дивовижній країні» лаконічно перепліталася з вражаючими хореографічними постановками, неперевершеними вокальними номерами та непередбачуваними цирковими етюдами.  На цьому святі можна було побачити все: витончений балет, віртуозних скрипачок, акробатів на ременях та колесі сіра, душевні пісні, вишуканий вальс, яскраві костюми та небачене світлове шоу. Також гості мали змогу зробити пам’ятні фото у чарівних тематичних фотозонах, які символізували чотири види мистецтва, що викладаються в ПМ та П «Залізничник»: цирк, театр, хореографію та вокал. 

     З привітальними словами з нагоди ювілею Палацу виступили Ізюмський  міський голова Валерій Марченко, депутат Харківської обласної ради Вісхан Ісламов та начальник Управління культури Ізюмської міської ради Олена Яснова.  

     Святковий концерт вийшов по-справжньому грандіозним та емоційним, про що свідчили бурхливі овації гостей та неймовірна енергетика у глядацькій залі.

 

 

 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.