УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини


4 серп. 2023
Меценати для бібліотеки
Нові книги, меблі та інші подарунки для ізюмської бібліотеки

21 лип. 2023
Об’єднані творчістю
З 22 липня по 2 вересня 2023 року у місті Харків відбуватиметься обласна виставка виробів декоративно-прикладного мистецтва майстрів Харківщини

20 лют. 2022
Управління культури Ізюмської міської ради
Онлайн акція «Герої не вмирають» (м.Ізюм)

Всі новини

Управління культури Ізюмської міської ради

1 лют. 2022
Підтримуюємо таланти!

 

     Управління культури Ізюмської міської ради разом з адміністрацією Міського Палацу культури, керівниками  танцювальних колективів, їх вихованцями та батьками висловлюють велику вдячність працівникам Ізюмського приладобудівного заводу за надану благодійну допомогу у виготовленні гімнастичних станків для проведення занять з танцювальної хореографії.

     Теперішня наявність такого вкрай важливого тренувального обладнання, встановленого нещодавно в спортивній залі Палацу, є значним і суттєвим кроком до більш якісного та більш професійного навчання танцювальному мистецтву. Найближчим часом поряд з усіма гімнастичними станками будуть встановлені дзеркала, які є необхідною частиною комплектування таких  тренажерів.

     Щира подяка директору заводу Сергію Філоненку за його особисте сприяння покращенню умов для культурного розвитку дітей нашої громади, за всебічну та постійну підтримку усіх ініціатив Управління культури та Міського Палацу, спрямованих на підвищення якості надання культурних послуг.

     Впевнені, що така дружня багаторічна співпраця і надалі завжди матиме свій вагомий результат.

 

Начальник Управління культури Ізюмської міської ради    О.ЯСНОВА