УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини


4 серп. 2023
Меценати для бібліотеки
Нові книги, меблі та інші подарунки для ізюмської бібліотеки

21 лип. 2023
Об’єднані творчістю
З 22 липня по 2 вересня 2023 року у місті Харків відбуватиметься обласна виставка виробів декоративно-прикладного мистецтва майстрів Харківщини

20 лют. 2022
Управління культури Ізюмської міської ради
Онлайн акція «Герої не вмирають» (м.Ізюм)

Всі новини

День Конституції України 2016

28 черв. 2016
На честь свята в Ізюмі відбувся урочистий мітинг.

День Конституції України 2016

           У червні 1996 року депутати Верховної Ради України ухвалили Конституцію. Це сталося на п’ятий рік після проголошення Незалежності. Народні обранці працювали усю ніч з 27 на 28 червня — загалом безперервно 23 години. Під час голосування, «ЗА» проголосували 315 парламентарів. Також того дня було прийнято рішення про встановлення державного свята Дня Конституції України 28 червня.

          Цього року Україна відзначила 20-ту річницю цієї визначної події. На честь свята в Ізюмі відбувся урочистий мітинг, на якому були присутні представники міської та районної влади, працівники організацій та установ міста, члени громадських організацій. З привітальним словом до присутніх звернувся заступник ізюмського міського голови Костянтин Петров та заступник голови Ізюмської районної державної адміністрації Василь Лесик.

           Урочистість прикрасили виступи ізюмських талантів — Владислава Несторенко (вокальний ансамбль «Вокаліз»), що під супровід вихованців зразкового ансамблю сучасного танцю «Совершенство» виконав пісню «Моя Україна», та солістів народного аматорського вокального колективу «М-Стиль», котрі заспівали пісню про український рід.

         Також усі присутні мали змогу покласти квіти до пам'ятника великому мислителю, поету, художнику і просвітителю, Великому Кобзареві Тарасу Шевченко, тим самим привітавши країну із 20 річницею прийняття її Конституції.

 

.

.

.

.