![]() Новини4 серп. 2023 Меценати для бібліотеки ![]() 21 лип. 2023 Об’єднані творчістю ![]() 20 лют. 2022 Управління культури Ізюмської міської ради ![]() Всі новини |
в дитячій бібліотеці6 груд. 2016
До Дня Збройних сил України в дитячій бібліотеці 6 грудня, в День Збройних сил України, в дитячій бібліотеці відбувся справжній лицарський турнір, учасниками якого стали учні 4-Б класу ЗОШ №4. Команди хлопчиків «Україна» та «Сталкер» азартно змагалися в інтелектуальному конкурсі та конкурсі шифрувальників, мірялися силою, добирали букет із лагідних слів для матусі та пришивали ґудзики, адже справжній захисник повинен бути кмітливим, сильним , сміливим та ввічливим і охайним. Свої артистичні таланти хлопчики показали в конкурсі пантоміми; веселе пожвавлення і сміх викликав у присутніх конкурс «Хто швидше?», в якому представникам команд по сигналу тривоги потрібно було одягти плащ від дощу. Дівчатка вболівали за своїх однокласників, а наприкінці турніру побажали майбутнім захисникам сили і мужності, щоб стати справжніми воїнами добра. . . |