УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини


4 серп. 2023
Меценати для бібліотеки
Нові книги, меблі та інші подарунки для ізюмської бібліотеки

21 лип. 2023
Об’єднані творчістю
З 22 липня по 2 вересня 2023 року у місті Харків відбуватиметься обласна виставка виробів декоративно-прикладного мистецтва майстрів Харківщини

20 лют. 2022
Управління культури Ізюмської міської ради
Онлайн акція «Герої не вмирають» (м.Ізюм)

Всі новини

Бібліотеки міста

3 лют. 2017
до Дня Визволення міста Ізюм

Бібліотеки міста до Дня Визволення міста Ізюм

   3 лютого в бібліотеках міста  відбулися заходи до Дня визволення  Ізюма.    «Куди подіти ту весну, що в серці нашім ще болить?». Ці слова з вірша ізюмської  поетеси  Євгенії Гришко- Малик стали назвою уроку-екскурсу, що відбувся   в міській дитячій  бібліотеці  для учнів  8-А та 8-Б класів ЗОШ №4.

    В центральній міській бібліотеці пройшли краєзнавчі  уроки «Ізюм шанує своїх земляків», учасниками яких були учні ЗОШ №4 та гімназії №1, 10-ті класи.

      Урок пам’яті  «Шляхами подвигу та слави наших земляків» провели працівники бібліотеки – філії №2  для учнів  9-х класів ЗОШ №2.

     Електронні презентації, створені на основі  фото документів з архіву Ізюмського краєзнавчого музею,  уривок з документального  фільму Л. Щибрі  «На Ізюмському плацдармі», розповідь  наукового працівника краєзнавчого музею  Листопад Д., книжкові виставки допомогли  яскраво відтворити для школярів події тих далеких 1941-1943 років: евакуацію,  бої за Ізюм, зруйноване місто та зрозуміти, що значить день визволення міста Ізюма в житті кожного з нас. Звучали  розповіді  бібліотекарів про подвиги героїв-ізюмчан,  чиїми іменами названі вулиці Ізюма:  капітана Орлова, генерал-лейтенанта Волоха П.В. , Федоренка Я. М., Петруковича О. С.  А ще  учні  натхненно читали вірші ізюмських поетів про війну і , як подяка, звучало з дитячих вуст: «Земно вклоняємось всім, хто захистив рідний дім.»

.

.

.