УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини


3 серп. 2020
Центральна міська бібліотека
Ювілей Юрія Васнєцова

3 серп. 2020
Бібліотека-філія №2
Книжкова виставка «Абетка здоров’я»

3 серп. 2020
Палац молоді та підлітків "Залізничник"
В Ізюмській громаді традиційно вшанували працівників залізничного транспорту

Всі новини

Скарби Країни талантів

15 черв. 2017
Випускний творчих колективів міста

Скарби Країни талантів

 Наше місто славиться своєю талановитою молоддю – співаками, танцюристами, музиками, художниками, артистами цирку і театру. Усі ці таланти виховуються у творчих колективах ізюмських закладів культури і у школах естетичного виховання.

На жаль, щороку керівники колективів мають відпускати своїх вихованців у доросле життя, адже усі вони закінчують загальноосвітні школи та від’їжджають на навчання в інші міста.

Цього року саме для цих вихованців творчих колективів було влаштовано справжнє свято – випускний.

 

Свято було тематичним – усі колективи та їх вихованці були представлені як коштовні скарби Країни талантів – перлини, діаманти, смарагди, рубіни та інші. Феєричним і захопливим свято було від само початку і до кінця. Відкрили концерт керівники творчих колективів, котрі передяглися у піратів та представили свої скарби – випускників своїх колективів. Після цього концертну програму взяли до своїх рук випускники, котрі виступили із своїми кращими номерами. Були тут і сучасні пісні, і запальні танці, і гра на музичних інструментах, і смішні театральні мініатюри.

Для привітання випускників та їх керівників на свято завітав заступник міського голови Володимир Мацокін. Він привітав випускників з важливою подією у їхньому житті, побажав успіхів у житті, навчанні та творчості.

Фінальним акордом свята стало нагородження випускників грамотами від начальника управління культури Ізюмської міської ради Олени Яснової. Олена Іванівна особисто привітала випускників та побажала їм головного – часто чути на свою адресу вдячні оплески глядачів та досягти у житті саме того, чого вони хочуть. З рук начальника управління культури випускники отримали грамоти, а від своїх керівників – традиційні для свого колективу пам’ятні подарунки – кубки, медалі, сувеніри. Особливі привітання отримав вихованець театрального колективу «ШОК» Данило Мандзюк – у нього свято випускного співпало з днем народження, з цим його і привітали усі присутні. А вихованці того ж колективу «ШОК» привітали зі святом свого керівника – Надію Шерстюк, котра створила це яскраве свято – від сценарію та репетицій, до озвучування.

В цілому свято справило дуже приємне враження – кожен відчув на собі святкову атмосферу та зарядився яскравим настроєм і позитивом.

 

Бажаємо нашим випускникам особистого щастя, міцного здоров’я та сил для нових звершень і головне – успіхів у новому, дорослому житті!

 


.

 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.