УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини


4 серп. 2023
Меценати для бібліотеки
Нові книги, меблі та інші подарунки для ізюмської бібліотеки

21 лип. 2023
Об’єднані творчістю
З 22 липня по 2 вересня 2023 року у місті Харків відбуватиметься обласна виставка виробів декоративно-прикладного мистецтва майстрів Харківщини

20 лют. 2022
Управління культури Ізюмської міської ради
Онлайн акція «Герої не вмирають» (м.Ізюм)

Всі новини

В пошуках заповітного бажання

25 груд. 2015
новорічна вистава в Палаці Молоді та Підлітків "Залізничник"

«В пошуках заповітного бажання»

У передноворічну пору усі – і діти, і дорослі, пригадують свої мрії, загадують нові бажання та щиро вірять у диво. І часто так трапляється, що мрії дійсно здійснюються! Варто просто щиро у них повірити. Саме про це розповіли персонажі театралізованого шоу «В пошуках заповітного бажання», що відбулось 25 грудня в Палаці Молоді та Підлітків «Залізничник».

Колектив Палацу підготував для дітей новорічну казкову виставу, у котрій дівчинка Марійка познайомиться із казковими персонажами – Морозцем, Сніговичком та Північним Оленем. Разом вони намагались знайти Марійчину мрію аби виконати її. Протягом подорожі герої співали і танцювали разом із учасниками творчих колективів Палацу, загадували загадки малечі, що сиділа в глядацькій залі. В решті-решт, після того, як Снігова Королева розлучила друзів, вони зрозуміли, що єдине їхнє щире бажання – завжди бути разом, цілими та здоровими! Дід Мороз, котрий завітав на свято, допоміг друзям виконати їхнє бажання, привітав усіх із Новим Роком та побажав дітям бути слухняними та розумними. Завершилося свято радісною піснею та дощем із конфетті.

 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.