![]() Новини4 серп. 2023 Меценати для бібліотеки ![]() 21 лип. 2023 Об’єднані творчістю ![]() 20 лют. 2022 Управління культури Ізюмської міської ради ![]() Всі новини |
Нумо, хлопці!6 груд. 2015
Нумо, хлопці!
Саме під такою назвою 06 грудня керівником театрального колективу «ШОК» Міського Палацу Культури Н. Шерстюк було проведено конкурсну програму до Дня Збройних Сил України. З нагоди свята хлопці з театрального колективу «ШОК» позмагалися у кмітливості, спритності та акторській майстерності. Етапи змагання були цікаві та захопливі як для учасників, так і для глядачів. Впродовж конкурсу хлопці читали скоромовки, танцювали з дівчатами, чистила апельсини на швидкість та акуратність, представляли на розсуд журі свої емблеми та візитки-привітання. Компетентне журі, у складі котрого були працівники культури та освіти міста, чесно оцінювали виступи хлопців. В результаті кожен з них отримав грамоту за перемогу в одній з багатьох номінацій. . . . . |