УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини


26 трав. 2020
Бібліотека-філія №2
Книжкові новинки травня

21 трав. 2020
Палац молоді та підлітків "Залізничник"
З Днем вишиванки!

21 трав. 2020
Палац молоді та підлітків "Залізничник"
День вишиванки

Всі новини

Ізюмська дитяча художня школа ім. С.І. Васильківського

22 груд. 2018
Новий календар 2019

Календар 2019

 

      Презентуємо календар-2019 «Чарівна мить дитинства».

      Ідея його щорічного випуску, як презентаційної продукції з метою популяризації творчих надбань Ізюма була підтримана керівництвом міста три роки тому і вже стійко увійшла до наших культурних традицій.

 

.

.

.

 

     Різноманітність художніх технік, в тому числі і сучасних, що сьогодні вивчають в Ізюмській дитячій художній школі ім.. С.І.Васильківського, дає можливість кожного року на сторінках календаря демонструвати широкий спектр цього виду мистецтва.

     Так цього разу були використані роботи у досить незвичній техніці: паперова мозаїка з елементами фактурних рішень кольорових плям. Копії робіт видатних художників у стилі імпресіонізму, які у цій техніці відобразили учні викладача Тареєвої О.Є., суттєво різняться від класичних художніх прийомів.

 

.

 

     Сподіваємось, що календар стане приємним подарунком для всіх, хто його отримає.

     Крім цього, вітаємо художню школу з перемогою в обласному конкурсі міні-проектів «Разом в майбутнє» . Сподіваємось, що наступного року у класі скульптурної композиції з’явиться муфельна піч для випалу керамічних виробів, а два художні класи будуть обладнанні сучасними інтерактивними дошками.

      З Новим 2019 Роком!