УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини


3 черв. 2020
Бібліотека-філія №2
4 червня – Міжнародний день безневинних дітей-жертв агресії

3 черв. 2020
Таланти Ізюмщини
«Молоді таланти Харківщини 2020»

1 черв. 2020
Будинок культури "Сучасник"
З Днем захисту дітей!

Всі новини

у бібліотеці-філії №1

11 січ. 2019
В гості до Снігової Королеви

В гості до Снігової Королеви

 

      11 січня в міській бібліотеці-філії № 1 працівниками бібліотеки спільно з працівниками ПМтаП «Залізничник» в рамках літературно – музичної вітальні «Світ гармонії і краси» було проведено літературно-ігровий круїз «В гості до Снігової Королеви» для вихованців театральної студії «Чарівна скринька» та читачів бібліотеки.

     Новорічні свята – це завжди казка! Діти чекають чогось нового, чарівного, фантастичного. А віртуальна подорож до Снігової Королеви – це справжнє диво. Діти відправлялися від станції до станції вирішуючи логічні завдання, відгадуючи новорічні загадки, беручи участь в рухливих іграх, конкурсах: «Що буває на ялинці?», «Рукавичка», «Снігова куля», «Пори року», «Звірята та птахи», «Зимонька – зима», «Подарунки Діда Мороза».

     А завдяки тому, що діти відвідують театральний гурток, під час заходу лунав чарівний спів українських колядок і щедрівок під керівництвом К.В.Самко.

     Під час заходу діти отримали солодкі призи, яскраві враження, гарний настрій на весь рік та сфотографувались на згадку біля ялинки.

 

.