УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини


18 вер. 2020
Палац молоді та підлітків "Залізничник"
Колектив естрадного танцю «Сюрприз»

18 вер. 2020
Цикл відеороликів "Сторінки Ізюмських століть"
Ізюм театральний

17 вер. 2020
Цикл відеороликів "Сторінки Ізюмських століть"
Старовинні будівлі міста Ізюм

Всі новини

у Центральній бібліотеці

22 квіт. 2019
Нові книжки

Нові книжки у Міській бібліотеці

 

Згідно виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 7 листопада 2018 року «Про затвердження переліку книжкової продукції для поповнення бібліотечних фондів» та рішення Харківської обласної ради на виконання Програми розвитку культури і туризму Харківської області на 2014-2018 рр. Ізюмська міська ЦБС в 2019 року одержала нові книги в кількості 1189 примірників на загальну суму: 130 314 грн.

Такої кількості ми ще не отримували, і це є великий якісний і кількісний стрибок у справі оновлення бібліотечних фондів .

Це книги з історії України: «Україна – Русь» ( в 3-х кн..), Безансон А. «Свята Русь», Грицак «Розмови про Україну», Кучерук «Українська Центральна Рада», «Україна. Голодомор 1946/1947рр.», Кіяновська «Бабин Яр»; з світової історії – Г.Кіссінджера «Дипломатія», У.Черчілля «Спогади про Другу Світову війну», Шіррефф Р. «Злет і падіння третього рейху».

Для тих, хто вивчає українську мову : «100 експрес уроків з української» ( в 2-х частинах), «Норми й культура української мови фахової спрямованості». , сучасний тлумачний словник української мови та сучасний фразеологічний словник української мови.

Сучасна українська література представлена такими авторами: С.Жадан, А. Кокотюха, Курков, О. Забужко,Л. Костенко, Брати Капранови. Серед нових книг є література на військову тематику, які стосуються АТО, Іловайського котла, добровольчих батальйонів.

Світова класика – Фіцджеральд, Хемінгуей, Т. Манн, Джек Лондон, Конан Дойль.,Флобер Г. Це кваліфіковані, якісні українські переклади.

Майже половина нових надходжень – це дитячі і юнацькі видання. Нові книжки діти завжди ждуть з нетерпінням, адже зазвичай це щось інтригуюче та захоплююче. Цього разу ми пропонуємо своїм читачам новинки – бестселери: «Часодії» Наталії Щерби, « Коти- вояки» Еріна Гантера, « Двері у міжчасся» Улісса Мура.

Книги українських авторів - С. Гридіна « Відчайдушні», Л. Ворониної

«Таємне товариство близнюків», А.Кокотюхи ,Сашка Дерманського перенесуть вас у світ пригод і таємниць. Новинка від Анни Коршунової – «Комп і компанія» , що визнана кращою книгою року, змусить замислитися, що краще – віртуальні друзі чи справжні, та пережити з компанією товаришів чимало пригод.

З книг серії « Видатні особистості» дізнаєтесь більше про Леоніда Каденюка, Маргарет Тетчер, Чарлі Чапліна , Марію Кюрі, Леонардо да Вінчі. Цікаві серії для дітей «Дитяча енциклопедія тварин», «Як створити Всесвіт».

Серед новинок - серія «Шкільна бібліотека української та світової літератури» : Нечуй –Левицький, Малик В., Карпенко –Карий, Квітка – Основ’яненко, О. Кобилянська, Л.Українка, М.Куліш, О.Уайльд, У. Шекспір, Р.Кіплінг, Д.Дефо, Г. Мелвілл, Е.Гофман, Л. Керролл.

Ціла низка книг знайомить юнацтво з історією мистецтва.

То ж читайте з задоволенням!

.

.

.