![]() Новини4 серп. 2023 Меценати для бібліотеки ![]() 21 лип. 2023 Об’єднані творчістю ![]() 20 лют. 2022 Управління культури Ізюмської міської ради ![]() Всі новини |
Нове досягнення юного гітариста21 лют. 2016
![]() Нове досягнення юного гітариста У п’ятницю,19 лютого 2016 року, у м. Харкові на базі Дитячої музичної школи №1 ім. Л. Бетховена відбувся обласний конкурс юних виконавців на класичній гітарі ім. Віталія Петрова. Дипломантом цього конкурсу у старшій віковій групі став учень 7 класу Ізюмської ДМШ Пазій Антон (викладач Ріпак М.А.). |