![]() Новини4 серп. 2023 Меценати для бібліотеки ![]() 21 лип. 2023 Об’єднані творчістю ![]() 20 лют. 2022 Управління культури Ізюмської міської ради ![]() Всі новини |
Фестиваль «Дебют»23 лют. 2016
![]() Фестиваль «Дебют» у Дитячій музичній школі В Ізюмській дитячій музичній школі 23.02.2016р відбувся фестиваль "Дебют" учнів 1 класів. В ньому прийняли участь учні класу скрипки, фортепіано, акордеону та гітари. Кращими виступами були: Панасенко Олег - клас скрипки, Кульбашний Микита - клас фортепіано, Пархоменко Олег - клас акордеону, Соломко Данило та Гуртова Аліса - клас гітари.
|