УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини


18 вер. 2020
Палац молоді та підлітків "Залізничник"
Колектив естрадного танцю «Сюрприз»

18 вер. 2020
Цикл відеороликів "Сторінки Ізюмських століть"
Ізюм театральний

17 вер. 2020
Цикл відеороликів "Сторінки Ізюмських століть"
Старовинні будівлі міста Ізюм

Всі новини

Жінка. Весна. Кохання

4 бер. 2016
Святковий концерт до Міжнародного Жіночого Дня 8 березня

Жінка. Весна. Кохання

Міжнародний жіночий день – то особливе свято, що розпочинає весну, дарує гарний настрій та можливість привітати жінок, висловивши їм щирі слова захоплення. До цього дня проводяться святкові заходи – спеціально для жінок. Саме такий захід відбувся 4 березня у нашому місті, в Міському палаці культури.

Захід не обмежився звичним концертом – цього року було багато нового, що створило гарний настрій, ще до початку самого концерту. У фойє Палацу розташувалась виставка робіт аматорів народної творчості – вони представили свої особливі весняні роботи на тему «Весна та жінка схожі». Поруч розташувався оркестр народних інструментів Дитячої музичної школи та вокально-інструментальний ансамбль «Вокаліз» - вони по черзі грали найкращі та найвеселіші твори, створюючи неповторну святкову атмосферу.

Коли відкрились двері святкової зали, на вході кожній жінці юнаки та дівчата дарували листівки з привітаннями від міського голови та квіти з цукерками. Такий новий знак уваги жінки сприйняли охоче – про це свідчили радісні посмішки жінок, що отримували подарунки.

Концерт розпочав виступ хору Дитячої музичної школи (керівник та диригент Олена Яснова). Разом із солісткою народного аматорського вокального колективу «М-Стиль» Юлією Зушенською, хор виконав веселу пісню про весну.

Після виступу хору на сцену піднялись представники керівництва міста, аби поздоровити жінок. З привітальними словами виступили: Ізюмський міський голова Валерій Марченко, секретар Ізюмської міської ради Артем Ердаларян, заступники Ізюмського міського голови: Михайло Іщук, Костянтин Петров, Володимир Мацокін, майор поліції, заступник начальника Ізюмського відділу поліції головного управління Національної поліції в Харківській області В’ячеслав Марков, прокурор Ізюмської міської прокуратури В.О. Калюга. Також керівництво міста, на чолі з міським головою, провели урочисту церемонію нагородження – вручили жінкам грамоти та квіти.

Святковий концерт продовжили виступити найкращих вокалістів і танцювальних колективів. Усі виступи були посвячені жінкам – матерям, подругам, коханим. Яскравим продовженням свята став подарунок від Героя України, народного депутата України - Віктора Миколайовича Остапчука, а саме виступ зірки української естради Василя Бондарчука.

На протязі всього свята у залі зберігалась приємна святкова атмосфера, отже присутні зможуть якнайдовше зберегти теплі спогади про цей вечір.


.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.