Підручники для школи
 
УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини


20 лют. 2022
Управління культури Ізюмської міської ради
Онлайн акція «Герої не вмирають» (м.Ізюм)

20 лют. 2022
Міський Палац культури
До Дня Героїв Небесної Сотні

18 лют. 2022
Управління культури Ізюмської міської ради
День Героїв Небесної Сотні

Всі новини

Жива Вода 2016

24 квіт. 2016
Міжнародний фестиваль-конкурс виконавців естрадної пісні «Жива вода» щорічно проводиться у місті Дергачі Харківської області.

Жива Вода 2016

          Міжнародний фестиваль-конкурс виконавців естрадної пісні «Жива вода» щорічно проводиться у місті Дергачі Харківської області. У цьому році він проходив 22-24 квітня. Ізюмські вокалісти уже кілька років поспіль беруть участь у цьому фестивалі, щоразу гідно представляючи місто і район, виборюючи призові місця.

         Цьогоріч наше місто представили дві виконавиці: солістка народного аматорського вокального колективу «М-Стиль» Юлія Зушенська та вихованка вокальної студії «Art-Musik» Анастасія Мацуцька. А від Ізюмського району в конкурсі взяли участь дует «ViMans» у складі Марини Теплової-Забашти та Вікторії Золотоверхої, і Ольга Положий (керівник Галина Виборнова).

         Тривав фестиваль 3 дня, впродовж яких учасники не тільки виступали на сцені, а й знайомились з учасниками із різних областей України, а також Вірменії, Білорусії, Молдови та Китаю. Усі разом учасники відвідали Feldman Ekopark у передмісті Харкова та різні розважальні заходи, що влаштували організатори фестивалю. Високий рівень організації конкурсу та дозвілля, комфортне проживання у санаторії «Березівськї мінеральні води» та дружня атмосфера, додали учасникам настрою і натхнення на яскраві виступи.

         Завершився фестиваль Гала-концертом, на якому було оголошено імена переможців та лауреатів. З учасників Ізюмщини друге призове місце у старшій віковій категорії отримала Юлія Зушенська – вона отримала диплом та кубок фестивалю. Інші учасники отримали диплома лауреатів конкурсу та сувенірні подарунки.

         Пишаємось нашими вокалістами та бажаємо їм нових успіхів та перемог!

 

.

.