УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини


16 жовт. 2020
Кам'янська сільська бібліотека
Живи та пам’ятай витоки свої…

13 жовт. 2020
КЗ СМО "Ізюмська художня школа"
Посвята в Юні Художники

9 жовт. 2020
День художника України
Офіційне вітання

Всі новини

Ізюмська міська централізована бібліотечна система

2 жовт. 2020
Ізюмська громада відзначила Всеукраїнський день бібліотек

Ізюмська громада відзначила Всеукраїнський день бібліотек

 

     Цього року наша громада яскраво відзначила Всеукраїнський день бібліотек.

     Ізюмською міською централізованою бібліотечною системою було організовано цілу низку різноманітних заходів - виставки, акції, челенджі та інше.

 

     З метою популяризації "живого" книгочитання з 25 по 30 вересня у мережі Інтернет відбувся літературний челендж "#читатимодно", а напередодні свята, 29 вересня, відбулась акція "Бібліотека йде до вас".

     А вже 30 вересня усі бібліотеки Ізюмської міської ОТГ провели яскраві святкові заходи.

     Центральна та дитяча міські бібліотеки спільно провели вуличну акцію "Бібліотечний фрімаркет. Або безкоштовна книжкова ярмарка",  яскрава фотозона, стенд "Book-симпатія", а також розважальна мозаїка для учнів ІЗОШ №4.

     Міська бібліотека-філія №1, разом із працівниками ПМ та П "Залізничник" цього дня провела акцію "Бібліотека запрошує" - бібліотекарі провели цікаві акції та вікторини.

     В міській бібліотеці-філії №2 усіх зібрав бібліотечний бульвар "Бібліотека - чудо, бібліотека - клас, вона завжди чекає нас". На подвір'ї Будинку культури "Сучасник" було проведено літературні перегляди, книжкові виставки, викладки нової літератури, вікторини, а також розваги для дітей.

     Кам’янська сільська бібліотека зібрала у своєму затишному залі читачів різних поколінь. На свято до бібліотеки прийшли учні 6 та 9 класів Кам’янського ліцею. Вони взяли участь в іграх та конкурсах на перевірку читацької ерудиції. А їх суперниками стали багаторічні читачі бібліотеки.

     Такими насиченими були святкові дні, присвячені Всеукраїнському дню бібліотек.

     Ми ще раз вітаємо усіх бібліотекарів зі святом та бажаємо їм натхнення і терпіння для такої важливої духовної праці - популяризації читання серед усіх поколінь українців!

 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.