УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини


20 вер. 2021
Управління культури Ізюмської міської ради
Конкурс аматорських короткометражних відеофільмів «УКРАЇНА-30. ТИ У МЕНЕ ЄДИНА!»

13 вер. 2021
КЗ СМО "Ізюмська художня школа ім. С.І.Васильківського"
Валківський свищик на Ізюмщині

30 серп. 2021
Управління культури Ізюмської міської ради
Ізюмчани відзначили День Незалежності України

Всі новини

Ізюмська міська центральна бібліотека

29 черв. 2021
«Влітку біля фонтану»

   «Влітку біля фонтану» - саме так називається  цикл вуличних заходів, започаткованих  центральною міською та дитячою бібліотеками. Протягом літа на центральній алеї міського парку, щочетверга, з 14 до 16 години, запрацює  бібліотека під відкритим небом. Дітей та дорослих, гостей міста запрошуємо почитати в затінку біля фонтану цікаві книги та журнали, малят – пограти в  настольні ігри та розгадати тематичні книжкові вікторини з призами.

   Перша зустріч біля фонтану  відбулася 17 червня та  подарувала чимало приємних вражень і сувенірів відпочиваючим у парку.  А присвятили її працівники  бібліотек домашнім улюбленцям  - котикам, про яких пишуть казки, вірші, оповідання, знімають кіно та мультфільми. На книжковій виставці « Котячі історії» всі бажаючі мали змогу ознайомитися з дитячою літературою даної тематики – від класичних творів про кішчин дім, пана Коцького, Леопольда до новинок від Українського інституту книги про киць-мандрівниць, котячі пустощі та котика-безхатька.

   24 червня « Бібліотека біля фонтану» знову радо зустрічала всіх бажаючих відпочити у парку та ознайомитись з бібліотечними цікавинками. Цього разу  дорослим пропонували почитати газети та журнали, в тому числі й свіжі номери регіональних видань –« Слобідський край» та « Обрії  Ізюмщини».

        Діток та  батьків  зацікавила виставка-реклама  « Читаємо комікси»,  на якій були представлені новинки – комікси про всесвітньовідомих Смурфиків, розвиваюча серія історичних коміксів про пригоди  Джеронімо  Стілтона, відомі в Європі « Щоденники Вишеньки» Ж. Шамблена. Ці книги отримані дитячою бібліотекою від Українського інституту книги за програмою поповнення бібліотечних фондів. А ще на виставці – цікава інформація про перше українське  видавництво коміксів « Ірбіс Комікси», місія якого – привносити в  Україну всесвітньопопулярні комікси, обираючи найкращі.

    Малюкам в затінку біля фонтана  бібліотекарі запропонували пограти в настольні ігри,   розфарбувати розмальовки з казковими героями та розгадати  вікторину про Смурфиків.  Всі присутні отримали задоволення від спілкування та нові враження.

   «Бібліотека біля фонтану» бажає  ізюмчанам та гостям міста гарного відпочинку влітку!

 

.

.

.

.

.

.

.

.