Підручники для школи
 
УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини


20 лют. 2022
Управління культури Ізюмської міської ради
Онлайн акція «Герої не вмирають» (м.Ізюм)

20 лют. 2022
Міський Палац культури
До Дня Героїв Небесної Сотні

18 лют. 2022
Управління культури Ізюмської міської ради
День Героїв Небесної Сотні

Всі новини

Центральна міська бібліотека

11 серп. 2021
Космічно-бібліотечна експедиція

 

     Зоряні далі зачаровують дітей. Про космічні подорожі мріють багато хлопців і дівчата. Саме дивовижному всесвіту у нас над головою була присвячена чергова зустріч з бібліотекою біля фонтану в міському парку.

     Діти перетворилися в екіпаж ракети і здійснили уявну подорож в космос. Слухаючи розповідь бібліотекаря, умовно облетіли нашу Сонячну систему, зробили зупинки на кожній планеті. За допомогою вікторин і конкурсів згадали про об’єкти, що наповнюють космос, роблять його водночас таким захоплюючим та безпечним, зустрілися з НЛО. Літературна вікторина нагадала малятам про видатних космічних мандрівників Незнайку з друзями, Алісу з майбутнього та багато інших. 

     Дуже захопила малят зупинка, присвячена сузір’ям , особливо тим, що входять до Знаку Зодіаку. Діти дізналися про історію сузір’їв, під якими вони народилися, послухали характеристики та на пам’ять отримали картки з зображенням відповідного знаку.

     Бібліотекарі з допомогою книжкової  виставки  «Космічна експедиція»  представили відвідувачам парку нові сучасні книги відповідної тематики , що отримали ізюмські  бібліотеки в цьому році від Українського інституту книги.

     Діти спілкувалися, грали, малювали, дорослі мали змогу познайомитися зі свіжою пресою. Час пролетів змістовно та весело.

 

.

.

.

.

.

.