УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини


19 жовт. 2021
Ізюмська центральна міська бібліотека
Відеолекторій «Життя на продаж»

19 жовт. 2021
Управління культури Ізюмської міської ради
Привітали захисників і захисниць України

19 жовт. 2021
Міський Палац культури
"Елегія" на AUTUMN DANCE PARTY

Всі новини

Міський Палац культури

12 жовт. 2021
Ювілеї творчих колективів

     Жовтень 2021 року для Міського Палацу культури  став багатим на святкові події.

     Протягом двох тижнів на його сцені пройшли ювілейні концерти двох провідних хореографічних колективів нашого міста.

     2 жовтня свій 25-річний ювілей відзначав Зразковий аматорський хореографічний колектив «Театр танцю «Совершенство». Досвідчені керівники Галина та Віталій Лойченко, які все своє життя присвятили танцю, ще раз довели, що колектив – це одна велика сім’я, яка не зупиняється на досягнутому та впевненим кроком йде до нових звершень.

     Незабутні емоції вирували у глядацькій залі під час демонстрації майстерності “Совершенства”, а вже наступного тижня своїми талановитими надбаннями вражав зразковий аматорський  колектив бального та сучасного танцю «Елегія», якому виповнилося 30 років. Керівник колективу, досвідчений тренер педагог,  суддя І категорії Української Федерації спортивного танцю Світлана Фролова перетворила ювілейний концерт у незабутнє та яскраве дійство.

     Пишаємось нашими високопрофесійними колективами, виступи яких не тільки є перлиною будь-якого заходу, але й які є постійними переможцями та призерами обласних, регіональних, Всеукраїнських та Міжнародних турнірів та фестивалів.

     З днем народження обидва колективи привітав профільний заступник Ізюмського міського голови Володимир Мацокін. Грамоти та цінні подарунки були вручені від Управління культури Ізюмської міської ради.

     Тож, ми від усього серця  ще раз вітаємо наших хореографів та зірок, бажаємо їм подальшої плідної творчої праці, нових звершень, величезного натхнення та успіхів!

     Поповнюємо скарбничку досягнень нашої громади новими творчими перемогами!

 

.

.

.

.

.

.

.

.