УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини


19 жовт. 2021
Ізюмська центральна міська бібліотека
Відеолекторій «Життя на продаж»

19 жовт. 2021
Управління культури Ізюмської міської ради
Привітали захисників і захисниць України

19 жовт. 2021
Міський Палац культури
"Елегія" на AUTUMN DANCE PARTY

Всі новини

Ізюмська міська централізована бібліотечна система

12 жовт. 2021
Краєзнавчий квест

   Краєзнавчі квести, які проводять ізюмська міська дитяча бібліотека та міська центральна бібліотека, користуються великою популярністю серед маленьких ізюмчан. Таємничі сліди, стрілки- підказки ,закопаний скарб, зашифрована карта, підказки в дуплі дерева та на ялині біля фонтану  -  багато пригод  і таємниць чекало на учасників  квесту « Чи знаєш ти рідне місто?» – учнів 4-х класів ліцею № 1. Дві команди вирушили  кожна своїм маршрутом станціями- вулицями, виконуючи завдання квесту, долаючи перешкоди та демонструючи свої знання з історії рідного міста.

   На вулиці С. І. Васильківського, біля пам’ятного знака видатному митцю,  діти опинилися в справжній «картинній  галереї»  під відкритим  небом, переглянули репродукції  картин  художника та дізналися  багато цікавого з біографії видатного земляка. Біля пам’ятника  Т. Г. Шевченку згадали рядки з  улюблених  віршів Кобзаря, а біля будівлі міської поліклініки відповіли на запитання вікторини з історії міста.

   На алеї біля пам’ятного знаку 35 гвардійської дивізії школярі згадали  події Другої світової війни, імена  героїв- ізюмчан, легендарний  меморіал на Крем’янці.

  Побували школярі і в одній з перших споруд Ізюмської фортеці - Свято- Преображенському соборі та почули  історію його зведення.

   І нарешті – фініш біля будівлі ліцею № 4 ( колишнього реального училища)! Нагородження команд грамотами за перемогу та за участь у краєзнавчому квесті! Гра пройшла на хвилі патріотичних почуттів, любові до рідного міста та подарувала учасникам і організаторам масу позитивних емоцій.

.

.

.

.