УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини


26 лист. 2021
КЗ СМО "Ізюмська музична школа"
Нові перемоги юних музикантів

26 лист. 2021
Ізюмська центральна міська бібліотека
Людяність у нелюдяний час

22 лист. 2021
Управління культури Ізюмської міської ради
День Гідності та Свободи у закладах культури

Всі новини

Ізюмська центральна міська бібліотека

19 жовт. 2021
Відеолекторій «Життя на продаж»

Відеолекторій «Життя на продаж»

   Громадяни України  нерідко стикаються з грубими порушеннями прав людини, насильством та торгівлею людьми. Суспільна загроза цих явищ полягає в посяганні на права людини, які задекларовані в міжнародних і національних документах. За даними дослідження, проведеного на замовлення МОМ, понад 230 000 українців постраждали від торгівлі людьми з 1991 року, що робить Україну однією з основних країн походження постраждалих від сучасного рабства в Європі. Зростає також проблема внутрішньої торгівлі людьми

    З метою підвищення рівня правової обізнаності населення Ізюмська центральна міська бібліотека запросила всіх бажаючих на відеолекторій «Життя на продаж».

    До уваги присутніх був запропонований документальний фільм «Життя на продаж», де проілюстровано 3 реальних історії українських мігрантів, що стали жертвами експлуатації за кордоном. Кінострічка створена в партнерстві з Посольством США в Україні, Міжнародною організацією з міграції (МОМ), Міністерством соціальної політики України та Міністерством внутрішніх справ України.

    По завершенню кіноперегляду в ході відкритого діалогу з учасниками відбулося спільне обговорення побаченого. Разом розглянули ситуації, коли людина потрапила в тенети торгівця людьми.

 

.

.