Підручники для школи
 
УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини


20 лют. 2022
Управління культури Ізюмської міської ради
Онлайн акція «Герої не вмирають» (м.Ізюм)

20 лют. 2022
Міський Палац культури
До Дня Героїв Небесної Сотні

18 лют. 2022
Управління культури Ізюмської міської ради
День Героїв Небесної Сотні

Всі новини

КЗ СМО "Ізюмська музична школа"

5 лист. 2021
Досягнення ансамблю «Бравісимо +» у 2021 році

 

     2021 рік - надзвичайно плідний та багатий на творчі здобутки інструментального ансамблю викладачів КЗ СМО «Ізюмська музична школа»  «Бравісимо+». Крім того, що виступи ансамблю є окрасою кожної святкової концертної програми у місті Ізюм, ансамбль постійно бере участь у різноманітних Всеукраїнських та Міжнародних мистецьких фестивалях-конкурсах та змаганнях як в Україні, так і за її межами.

      Цього березня у місті Запоріжжя відбувся дистанційний Міжнародний багатожанровий фестиваль-конкурс Zlagodafest 2021 «Весно-Love-2021», на якому інструментальний ансамбль викладачів «Бравісимо+» (у складі Галини Шевчук - керівник ансамблю, Юлії Донченко, Наталії Безкостої, Лесі Аветисян, Руслана Копила, Андрія Барскова та Павла Булішева - автора аранжування популярних мелодій для ансамблю) отримав Диплом Лауреата І ступеню.

      У квітні цього року ансамбль взяв участь у фестивалі Racconto Di Primavera, в місті Ravenna (Італія) Racconto Ds Primavera і знов отримав Диплом Лауреата І ступеню.

      Участь ансамблю у 23-му сезоні Міжнародного фестивалю талантів Golden Time Talent - Іnternational Festival (Велика Британія) була високо оцінена професійним журі. Результат – І місце у номінації «інструментальний кавер» та Диплом Лауреата І ступеню.

      У червні в Румунії, у місті Бухарест, відбувся фестиваль «Stelele Romaniel 2021». І знову скарбничка ансамблю поповнилась Дипломом Лауреата І ступеню.

      І ось напередодні Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів  народного мистецтва ансамбль «Бравісимо+» отримав Диплом Лауреата І ступеню на фестивалі «Orea Fest Herbst Semphonie – Berlin 2021» (Німеччина).

      Тож, бажаємо ансамблю «Бравісимо+» подальших успіхів та перемог!

 

.

.