УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини


3 черв. 2020
Бібліотека-філія №2
4 червня – Міжнародний день безневинних дітей-жертв агресії

3 черв. 2020
Таланти Ізюмщини
«Молоді таланти Харківщини 2020»

1 черв. 2020
Будинок культури "Сучасник"
З Днем захисту дітей!

Всі новини

Великий Слобожанський ярмарок 2016

24 вер. 2016
24 та 25 вересня Великий Слобожанський ярмарок

Великий Слобожанський ярмарок 2016

          24 та 25 вересня у місті Харків на майданчику презентаційно-виставкового центру «Радмір Експохол» відбувся традиційний Великий Слобожанський ярмарок, в якому взяли участь підприємці, сільгоспвиробники та таланти з усіх районів Харківщини.

          Місто Ізюм на ярмарку представляла делегація, що складалась із керівництва міста, працівників та вихованців закладів культури, працівників закладів освіти та виконкому, а також майстрів декоративно-ужиткового мистецтва міста.

         Окрім торгівлі та яскравого концерту, протягом дня відбувались конкурси – «Кращий коровай», «Слобожанська краса» та «Парад осінніх хризантем».  Ізюмчани гідно представили себе у кожному конкурсі.

         Наш образ Красуні Осені для конкурсу «Слобожанська краса», створений працівниками культури, отримав Диплом лауреата І ступеню. А моделлю, що на надзвичайному рівні представила місто, стала працівниця юридичного відділу виконкому  - Наталія Кисельова.  

          Ізюмські майстри декоративно-ужиткового мистецтва другий рік поспіль вибороли перше місце у номінації «Краща експозиція «Міста майстрів». Вони  не тільки виставили на огляд найкращі роботи, а й провели цікаві майстер-класи для усіх бажаючих.

          Протягом усього ярмаркового дня, у суботу 24 вересня, відбувався концерт найталановитіших виконавців з кожного району Харківщини. Народний аматорський колектив «М-Стиль» у складі: Людмила Мітільова, Юлія Зушенська, Марина Теплова-Забашта, Дмитро Вінник та Максим Кондратьев разом із зразковим аматорським ансамблем народного танцю «Вдохновение» (керівник Н.Дікань) представили яскраву програму із трьох запальних українських пісень. Наших артистів помітили усі – адже уже під час першої пісні навколо сцени зібралась велика кількість глядачів, що підспівували та гучно аплодували ізюмчанам. До того пісні, гуморески та веселі жарти на протязі всього дня лунали і біля Ізюмської щедрої хати – виставкового намету міста Ізюм, а гостинна привітність та оригінальна фотозона зробили Ізюмський намет найпомітнішим з усіх!

 

.

.

.

.

.

.

.