УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини


18 вер. 2020
Палац молоді та підлітків "Залізничник"
Колектив естрадного танцю «Сюрприз»

18 вер. 2020
Цикл відеороликів "Сторінки Ізюмських століть"
Ізюм театральний

17 вер. 2020
Цикл відеороликів "Сторінки Ізюмських століть"
Старовинні будівлі міста Ізюм

Всі новини

КДК "Спартак"

10 груд. 2019
Відзначили День Збройних Сил України

Відзначили День Збройних Сил України

 

     6 грудня, разом із всією країною, ізюмчани вшановували військових з нагоди професійного свята – Дня Збройних Сил України.

     Так, в приміщення КДК «Спартак» з нагоди урочистостей зібралось чимало людей – керівництво міста, учасники та ветерани АТО, родини загиблих воїнів, представники трудових колективів установ та організацій міста, громадськість.

    З вітальним словом до захисників звернувся Ізюмський міський голова Валерій Марченко. У своєму виступі він зауважив, що українські військові – це справжня армія незламних та нескорених бійців, які в умовах війни демонструють звитягу, силу духу, волю та бажання перемогти ворога.

    Далі Валерій Віталійович разом із священиком Української греко-католицької церкви отцем Петром провів церемонію нагородження. Так, Знаком приналежності – медаллю «Хрест бойового братерства», а також почесною відзнакою «УЧАСНИК АТО» за бойові подвиги та заслуги, мужність і відвагу, проявлені у захисті державного суверенітету і територіальної цілісності України та з нагоди Дня Збройних Сил України були нагороджені члени громадської організації «Ветерани антитерористичної операції міста Ізюм», учасники бойових дій.

    Пам’ятними медалями «Чарівна сила України» були нагороджені матері та дружини загиблих героїв.

    Представники духовенства міста також були відзначені того святкового дня. Міський голова вручив їм подяки та медалі «За відродження України».

    Не забули і за тих, хто своєю діяльністю всіляко підтримує збройні сили України – це волонтери та громадські активісти. Їм також були вручені подяки громадської організації «Ветерани антитерористичної операції міста Ізюм».

     Для учасників бойових дій та всіх присутніх свої музичні вітання дарували творчі колективи.

 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.