УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини


20 вер. 2021
Управління культури Ізюмської міської ради
Конкурс аматорських короткометражних відеофільмів «УКРАЇНА-30. ТИ У МЕНЕ ЄДИНА!»

13 вер. 2021
КЗ СМО "Ізюмська художня школа ім. С.І.Васильківського"
Валківський свищик на Ізюмщині

30 серп. 2021
Управління культури Ізюмської міської ради
Ізюмчани відзначили День Незалежності України

Всі новини

Таланти Ізюмщини

3 черв. 2020
«Молоді таланти Харківщини 2020»

«Молоді таланти Харківщини 2020»

 

     Впродовж квітня-травня 2020 року відбувся перший етап Фестивалю української культури «Харківський обласний творчий фестиваль «Молоді таланти Харківщини»». Наразі це було змагання вокалістів, представники інших видів творчості будуть змагатись протягом червня. В умовах карантину формат проведення фестивалю змінився – учасники надсилали журі відеозаписи своїх виступів, та це не завадило великій кількості юних талантів проявити себе.

     І ось, 31 травня, організатори фестивалю – Комунальна установа «Харківський обласний центр молоді», на своїй сторінці у Фейсбук оприлюднили імена переможців.

     Пишаємось, що серед переможців відбіркового етапу опинились ізюмські вокалістки, а саме: вихованка Кам’янського сільського будинку культури Валерія Рябенко та солістка вокального ансамблю «Вокаліз» Міського Палацу культури Софія Чорна.

    Організатори також зазначили: «Усі переможці отримають цінні призи та подарунки. Детальна інформація щодо участі переможців у гала-концерті з'явиться на нашій сторінці у Фейсбук цього тижня».

    Тож ми вітаємо дівчат з перемогою, бажаємо незгасаючого натхнення на нові творчі звершення та яскравих виступів на гала-концерті фестивалю!

.