УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини


18 вер. 2020
Палац молоді та підлітків "Залізничник"
Колектив естрадного танцю «Сюрприз»

18 вер. 2020
Цикл відеороликів "Сторінки Ізюмських століть"
Ізюм театральний

17 вер. 2020
Цикл відеороликів "Сторінки Ізюмських століть"
Старовинні будівлі міста Ізюм

Всі новини

Кам'янська сільська бібліотека

7 серп. 2020
Що значить бути успішним?

Що значить бути успішним?

 

     Днями у Кам'янській сільській бібліотеці відбулася зустріч-дискусія з сільською молоддю.

     На порозі вибору майбутньої професії юнаки та дівчата мали змогу висловити думку стосовно свого бачення життєвого успіху. Говорили про свої захоплення: спорт, рукоділля, читання, соц. мережі…

    Говорили про те, що у кожного – своє бачення успіху, і зовсім необов’язково мати мету стати такими ж, як і ті ідеальні люди з екранів телевізорів, за життям яких ми спостерігаємо кожного дня. Потрібно рухатися саме до своєї цілі, а не до нав’язаного кимось образу. Для когось – це успішна кар’єра, велика заробітна плата, власний будинок й інші матеріальні блага, а для когось – щаслива і велика родина, у якій кожен один одного підтримує і допомагає. Для всіх поняття «успішне життя» різне, але варто пам’ятати і розуміти, що людина сама кує своє щастя і тільки від неї залежить все її майбутнє, адже вона сама безпосередньо бере в цьому процесі участь.

    Учасники зустрічі виділили декілька найважливіших порад, щоб досягти успіху і стати щасливим:

  • робіть те, що вам справді по душі, адже без власного задоволення нічого доброго не вийде;
  • багато читайте та працюйте над собою і практикуйтесь у своїй справі;
  • робіть те, що ви вважаєте правильним і не звертайте увагу на злостивців;
  • не приймайте близько до серця критику інших людей і будьте серйозними, шукайте нові ідеї. Також важливо заручитися підтримкою. Адже коли поруч є хтось, хто вірить у вас більше, ніж ви самі, у вас точно все вийде.

     Відповідаючи на питання «Чи може книга допомогти стати успішним?», « Як і які книги вплинули на прийняття важливих життєвих рішень у кожного?», прийшли до висновку, що одним з основних елементів успіху є читання. Приємно було почути думки молоді:

  • книга допомагає стати ерудованим та інформованим;
  • читання допомагає підтримати будь-яку бесіду, стати цікавим співрозмовником та залишити про себе враження грамотної людини;
  • читаюча людина, людина з хорошою уявою, завжди зможе додати творчість і новизну в будь-які взаємини;
  • процес читання викликає тільки позитивні емоції, заряджає оптимізмом.

     Бібліотекар навела приклади. Згідно зі статистичними дослідженнями, більшість будинків в США вартістю понад 250 000 доларів мають бібліотеку. Це показує, що люди, які у фінансовому відношенні досить успішні, щоб жити в таких будинках, багато читають. Є приклади успішних людей, які зізналися, що читають з ентузіазмом. Білл Гейтс – найбагатша людина в світі, він щотижня читає нову книгу. Крім нього,  Ілон Маск – мільярдер, який зізнався, що читав завжди по чотири години щодня, коли ріс, і це увійшло у нього в звичку. Книги містять знання і допомагають розвивати навички концентрації і розуміння.

     Отже, якщо ви хочете домогтися успіху, вам потрібно щодня читати і зробити це своєю звичкою. Виділіть декілька книжкових тем, які вас цікавлять. Це може бути фантастика чи реальність. І поки книги будуть розвивати ваше пізнання, вони будуть налаштовувати вас на правильний шлях до успіху.

.