УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини


13 трав. 2021
Ізюмський краєзнавчий музей ім. М.В. Сібільова
П’єр Береговуа – француз українського походження

13 трав. 2021
Ізюмська міська централізована бібліотечна система
Книга і діти, екологія і світ

9 трав. 2021
Управління культури Ізюмської міської ради
«Салют.Весна.Перемога»

Всі новини

Управління культури Ізюмської міської ради

30 квіт. 2021
Анонс заходів на честь Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

 

     Знаходячись в умовах карантину, Управління культури Ізюмської міської ради проводить традиційні урочисті заходи з відзначення Дня пам`яті та примирення та Дня перемоги за допомогою новітніх технологій. Ми вітаємо наших шановних ветеранів та усю Ізюмську громаду і творчістю висловлюємо повагу і любов.

      З 27 квітня Ізюмська міська централізована бібліотечна система запустила у соціальній мережі Facebook та Instagram челендж «Прочитана книга про війну – мій подарунок Перемозі», в рамках якого пропонується зробити фото з прочитаною книгою про Другу світову війну та викласти на своїх сторінках в соціальних мережах з хештегом #читаємокнигипровійну.

      7 травня в соціальній  мережі  Facebook на бібліотечній сторінці «Бібліотечний дайджест Ізюма» ( https://www.facebook.com/mcb.izum/)  буде опублікований бібліографічний нарис «Жіноче обличчя Перемоги» з розповіддю про наших землячок — учасниць Другої світової війни. Також це відео Ви зможете переглянути  YouTube- каналі. (https://www.youtube.com/channel/UCW9hrlrAulAfdn5oMLnKmtw).

      Ізюмський краєзнавчий музей імені М.В. Сібільова 6 травня  у своїй групі Фейсбук (https://www.facebook.com/groups/235974467784019)  розмістить публікації фронтових газет та листівок наших земляків з фронтів Другої світової війни, які зберігаються в музейному фонді. А 7 травня буде презентований відеоролик “Життя, обпалене війною” зі спогадами ізюмчан — учасників Другої світової війни.

      Також 7 травня запрошуємо відвідати сторінки Міського Палацу культури та ПмтаП “Залізничник” в соціальних мережах, на яких буде розміщено тематичні відеоматеріали.

http://www.facebook.com/groups/Zaliznychnyk

https://www.facebook.com/profile.php?id=100029513892447

      8 та 9 травня Міським Палацом культури, Палацом молоді та підлітків “Залізничник” та Будинком культури “Сучасник” будуть розгорнуті тематичні інсталяції, які доповнюватимуть літературно-музичні композиції в центральній частині міста та біля закладів. Аналогічні заходи пройдуть і у старостинських округах.

       8  травня у соціальній мережі Facebook, в Іnstagram, на офіційному сайті та YouTube каналі Управління культури Ізюмської міської ради буде проходити онлайн-концерт «Лиш пам’ять позабути не дає», присвячений Дню пам’яті та примирення. А 9 травня на тих же Інтернет-ресурсах  проходитиме  онлайн-концерт “Салют.Весна.Перемога”, присвячений Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. До уваги глядачів в ці дні, починаючи з 10 години ранку та кожної наступної години, послідовно будуть представлятися музичні номери  концертних програм за участі творчих виконавців Ізюмської міської ОТГ. Концерти можна буде переглядати за посиланнями:

https://kultura-izyum.gov.ua/http://www.facebook.com/kulturaIzyum,  @kulturaizyum, http://www.youtube.com/channel/UCKsiUhau8Wr0O4RVP3z_S2g

      Частково святкові та інформаційні зазначені заходи будуть розміщені на офіційному сайті міста (http://city-izyum.gov.ua/)

      Запрошуємо всіх до онлайн-відвідин заходів до Дня пам`яті та примирення і 76-тої річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Звертаємося до молоді – допоможіть своїм дідусям, бабусям та усім родичам похилого віку стати глядачами цих заходів, зробіть їм такий подарунок!